Frfi vízilabda_ kikapott a Magyar csapat.
... maradék öt másodpercbe még "belefért" egy újabb távoli talján találat is (5-4).
Fórból Madaras volt eredményes a harmadik játékrész elején, s ugyanígy élt a létszámfölényes helyzetével az ellenfél, ráadásul kétszer egymás után (7-5), miközben a parton jegelni kellett Kásás fájós térdét. Magyar kapufák után az olaszok büntetőhöz jutottak, ez bement, kezdett aggodalmat keltővé ...
2012-08-08 21:57:10
szeretettel
... szemben.
Bemutattak neki? Túl vagy a nehezén. Csak a férfi tud bátortalanná tenni.
Nehogy elriasszon az arckifejezésük, a húzódozásuk. Az asszonyok nem azért védekeznek a
próbálkozásaink ellen s igyekeznek menekülni az üldözésünk elől, mintha nem volnának
érzékeik. Hanem, mert olyan hirtelen, oly könnyen izgatható és gyorsan uralomra törő
érzékeik vannak, ...
2011-11-06 11:41:42
1
Címkék: Fórból Madaras, újabb távoli, harmadik játékrész, létszámfölényes helyzetével, parton jegelni, olaszok büntetőhöz, üldözésünk elől, létszámfölényes, próbálkozásaink, arckifejezésük, bátortalanná, helyzetével, szeretettel, másodpercbe, húzódozásuk, aggodalmat, üldözésünk, igyekeznek, eredményes, elriasszon, védekeznek, bemutattak, büntetőhöz, menekülni, játékrész, vízilabda, asszonyok, izgatható, ellenfél, kikapott, belefért, ráadásul, miközben, jutottak, érzékeik, ugyanígy, volnának, hirtelen, harmadik, uralomra, olaszok, kapufák, kellett, kezdett, könnyen, nehezén, keltővé, jegelni, gyorsan, szemben, maradék, madaras, kétszer, találat, mintha, távoli, nehogy, csapat, talján, vannak, térdét, parton, magyar, elején, egymás, bement, fórból, férfi, ellen, tenni, azért,